Tesisatçı Hamit Usta

Tesisatçı Hamit Usta

Su & Doğalgaz & Mekanik Tesisat ustası, Tesisat tamir montaj servisi

Tesisatçı Hamit Usta
0530 610 80 58 0530 610 80 58

Su & Doğalgaz & Mekanik Tesisat ustası, Tesisat tamir montaj servisi
E-posta: hamitbakacak@gmail.com
Üye Ol veya Giriş Yap
İstanbul Tesisat Hizmetleri - Tesisatçı Hamit Usta

Gömme Rezervuar Tamiri, Nasıl Yapılır. Gömme Rezervuar Tamiri, Yapımı. Gömme Rezervuar Nedir.

Gömme rezervuar, su haznesinin duvarın içerisine gizlendiği rezervuar modelidir. Bu rezervuarların pek çok avantajı bulunur. gömme rezervuar, tamiri de teknik personel için oldukça basittir

Gömme Rezervuar Tamiri, Nasıl Yapılır. Gömme Rezervuar Tamiri, Yapımı. Gömme Rezervuar Nedir.
Gömme Rezervuar Tamiri, Nasıl Yapılır. Gömme Rezervuar Tamiri, Yapımı. Gömme Rezervuar Nedir.

Gömme rezervuar nedir

Tuvaletlerin temizlenmesi için kullanılan ve içerisinde su bulunan araca rezervuar denir. duvarların içerisinde bir mekanizma vardır ve tuşa basıldığında ya da ip çekildiğinde bu mekanizma çalışarak rezervuarın içerisindeki suyu tuvalete bırakır. Rezervuarlar pek çok farklı modele sahiptir ve son dönmedegömme rezervuar modellerioldukça popüler hale gelmiştir.Gömme rezervuar, su haznesinin duvarın içerisine gizlendiği rezervuar modelidir. Bu rezervuarların pek çok avantajı bulunur.


Dudullu Gömme Taharet Musluğu Tamiri Montajı Değişimi


Gömme Rezervuarın Avantajları

Gömme rezervuarların en önemli avantajları görünüm noktasında ortaya çıkar. Bu rezervuarlar duvarların içerisine saklandığı için banyo ve tuvaletlerde daha refah bir görünüm ortaya çıkar. Ayrıca, son dönemin popüler aletleri olmaları sebebiyle banyo ve tuvaletlerin daha modern görünmesini sağlarlar. Bu noktada sizin de destekleyici çalışmalarınız önemlidir. Banyonuzda modern seramik modellerini tercih ederek ve küçük dekoratif dokunuşlar yaparak oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gömme rezervuarların bir diğer avantajı ise, size daha geniş bir alan sunmasıdır. Duvarın içerisine gizlenen rezervuar sayesinde tuvalet ve banyoda daha çok alan kalır.Gömme rezervuarölçüleri ise genel olarak birbirlerine çok yakındır.

Moda Gömme Taharet Musluğu Tamiri Montajı Değişimi


Gömme Rezervuarların Montaj ve Tamiri


Gömme rezervuarlar duvarın içerisine gizlendiği için pek çok soru işaretine sebep olur. Bu sorulardan biri, rezervuarın bozulması halinde duvarın kırılıp kırılmayacağıdır. Gömme rezervuarların arıza vermesi halinde pek çok işlem duvar kırılmadan yapılır. Rezervuarın üst tarafında bulunan ve suyu tuvalete bırakmanızı sağlayan kumanda paneli sökülerek pek çok işlem yapılır. Ustalar, gömme rezervuar tamiri esnasında bu kapak söker ve rezervuarın iç yapısına bu şekilde müdahale eder.

Gömme rezervuar montajı da oldukça basittir. Bu işlem için sadece zamanlamaya dikkat etmek gerekir. Rezervuar duvarın içerisinde gizlenmiş olduğu için, montaj işlemi banyo inşaat sürecindeyken yapılmalıdır. Seramik kaplama gibi son görüntüyü yakalamaya yönelik işlerden önce montaj işlemi tamamlanmalıdır. Montaj ise bir usta için oldukça kolaydır. Rezervuar için belirlenen yerlerde su hortumları ve gider borusu bulunur. Ustalar rezervuarı duvara sabitleyerek gelen su ve gider bağlantılarını yaparlar. Böylece gömme rezervuarınız kullanıma hazır hale gelir. Eğer daha önce klasik bir rezervuara sahip olan tuvaletiniz varsa, bu alanlara dagömme rezervuarişlemi uygulanabilir. Cam rezervuar denilen ürünlerle duvar önü gömme rezervuar şeklinde klozete sahip olabilirsiniz.

1 değerlendirme (5 Yıldız)

Yorumlar

Yorumlar bölümüne bu soru ile ilgili sorularını iletebilirsiniz. Yorum yazmak için oturum açmalısınız.
kebir (24.10.2021 14:02:08):
Merhabalar sayfanızı inceledim evimde gömme rezervuar var su sızdırıyor tamiri mümkün mü ?
Tesisatçı Hamit Usta (24.10.2021 14:04:23):

Merhabalar evet efendim gömme rezervuar tamiri, duvarınıza zarar vermeden tamiri mümkün bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.

İlginizi çekebilecek sayfalar

İstanbul Tesisat Hizmetleri / TALEP FORMU

İsminiz:

E-Posta:

Telefon:

Taşınacak eşyaların Adresi:

Detay:

Güvenlik Kodunu Giriniz:

  Kodu Değiştir

Tesisatçı Hamit Usta: 0530 610 80 58
© 2024 istanbultesisatustasi.com by Tesisatçı Hamit Usta | Karadeniz Cad. Matbaa Sokak No:1/2 Ümraniye.