Tesisatçı Hamit Usta

Tesisatçı Hamit Usta

Su & Doğalgaz & Mekanik Tesisat ustası, Tesisat tamir montaj servisi

Tesisatçı Hamit Usta
0530 610 8058 0532 177 8843

Su & Doğalgaz & Mekanik Tesisat ustası, Tesisat tamir montaj servisi
E-posta: hmtyapimuh@gmail.com

Tesisat Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işleri basit gibi görünse de çoğu durumda tıkanıklık açmak uzmanlık gerektiren bir iştir. Tecrübe sahibi değilseniz tıkanıklığı açmaya çalışırken su tesisatınıza ciddi zararlar verebilir, boruların patlamasına neden olabilirsiniz.

Tesisatçı Hamit Usta
0532 177 8843

Tesisat Tıkanıklık Açma
İstanbul Tesisatçı, tesisat işlerinde tıkanıklık açma hizmeti ile tesisatlarınızda ortaya çıkan tıkanıkların giderilmesi için hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma işleri basit gibi görünse de çoğu durumda tıkanıklık açmak uzmanlık gerektiren bir iştir. Tecrübe sahibi değilseniz tıkanıklığı açmaya çalışırken su tesisatınıza ciddi zararlar verebilir, boruların patlamasına neden olabilirsiniz. İşi, işin ustasına bırakmak en doğru karar olacaktır.
Tıkanıklık açma, gelişen teknoloji ve kullanılan malzemeler ile ilk defa montaj edilmiş gibidir. Lavabo tıkanıklığı ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız su tesisatınızı ve gider tesisatlarınızı her sene temizletmeniz kullanım performansı kadar sağlık açısından da önemlidir. Lavabo ve borulardan gelen kötü kokular su renginin farklı oluşu, ve su tesisatınızda borularda biriken bin bir çeşit bakteri ve mikroplar temizlenmektedir.

Tıkanıklıklara Neler Sebep Olur?

Temiz veya pis su tesisatları kullanıldıkça tıkanıklıkların oluşması normaldir. Temiz su boruları uzun vadede kireçlenmelerden dolayı tıkanabilir. Sıcak su tesisatlarında bu durum daha erken görülebilir. Genellikle atık su tahliyelerinde lavabo sifonlar ve pimaşlarda da çok görülür. Donuk yağlar, katı atıklar, çay, mendil, peçete gibi atıklar zamanla boruların tıkanmasına neden olur.

İstanbul tesisat ustası, tıkanıklık açma hizmeti almak için bize ulaşın. Tesisat tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, su tesisatı tıkanıklık açma, boru tıkanıklığı açma her türlü tıkanıklık işlerinizde İstanbul tesisat ustası emrinizde.

Tesisatçı Hamit Usta: 0532 177 8843
© 2020 istanbultesisatustasi.com by Tesisatçı Hamit Usta | Karadeniz Cad. Matbaa Sokak No:1/2 Ümraniye.

MesajYaz