Tesisatçı Hamit Usta

Tesisatçı Hamit Usta

Su & Doğalgaz & Mekanik Tesisat ustası, Tesisat tamir montaj servisi

Tesisatçı Hamit Usta
0533 542 03 77 0533 542 03 77

Su & Doğalgaz & Mekanik Tesisat ustası, Tesisat tamir montaj servisi
E-posta: hamitbakacak@gmail.com
Üye Ol veya Giriş Yap
Tesisatçı Hamit Usta, baba mesleği olarak sürdürdüğü mesleğini kurmuş olduğu HMT YAPI MÜHENDİSLİK firması bünyesinde sürdürmektedir.
Şimdiye kadar sayısız projelerde yer aldık. Konut projeleri, Oteller, AVM'ler, fabrikalar tamamladık.
Bir yandan bu projeleri yaparken diğer yandan küçük çaplı tamirat işlerini yürüttük. Bu web sitemizdeki amacımız küçük çaplı tesisat işlerinizde sizlere hizmet vermektir. İşimizin kalıplaşmış bir servis ağı olmaması nedeniyle su kaçaklarından tadilat işlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tesisatçı ustalarını bulup işlerinizi yaptırmanız için bizlerde burada sizlere hizmet vermek için bulunuyoruz.
Büyük projelerden gelen deneyimimiz sayesinde yapı türünüz ne olursa olsun işin durumunu kolayca tespit edip olması gerekenleri sizlere açıklıyor ve işlerinizi yapıyoruz. Örneğin 20 yıllık bir binada katlar arası su kaçağı bulunuyorsa yapının inşa çeşidine göre bu su kaçaklarının neden kaynaklanabileceğini tespit ediyor, çoğu zaman kırım ve döküm yapmadan halledebiliyoruz.
Elimizden geldiğince sizlere fazla masraf çıkartmadan işlerinizi en hızlı çözmek için elimizden geldiğince titiz davranıyoruz.
Bununla birlikte tadilat işlerinizde musluk, batarya, lavabo, klozet değişimlerini yapıyoruz. İç ve dış alanlarda sıhhi ve mekanik tüm tesisat işleriniz uygulanmaktadır.
Bu web sitemizin kuruluş amacı sizlere tesisatçı servisi hizmeti sunmak olduğu için projeli işlerden pek fazla bahsetmeyeceğiz.
Büyük çaplı işleriniz için bize ulaşmak istiyorsanız proje üzerinden ayrıntılı fiyatlandırma isteyebilirsiniz. Malzemeli, malzemesiz fiyat veriyoruz. HMT YAPI Mühendislik olarak hazırladığımız teklifleri sizin projeniz için de hazırlamamızı isterseniz projenizi hmtyapimuh@gmail.com adresimize firma bilgilerinizle birlikte göndermeniz yeterlidir. Mühendislerimiz istediğiniz fiyat teklifini ayrıntılı hazırlamaktadır.
Tesisatçı Hamit Usta olarak bu web sitemizde İstanbul içerisinde özellikle de Anadolu yakasında küçük çaplı işleriniz için bize telefonla ulaşıp işinizi tarif ediniz.
Gerekli olan malzemelerle birlikte Hamit Usta ve ekibi en kısa sürede gelip işlerinizi yapacaktır.
İşimizin arkasındayız. Herhangi bir sorunda işçilikten kaynaklanan durumlarda koşulsuz ve ücretsiz sorunları halladeceğiz. Malzemelerden kaynaklanan sorunlarda ise eğer malzemeleri biz temin etmişsek sorunları biz üstleniriz aksi durumda ise sorumluluk müşteriye ait olmaktadır.
Örneğin bir batarya değişiminde şayet bataryanızı siz aldıysanız birkaç ay sonra su kaçırmaya başlamışsa bu sorun bizden kaynaklanmaz. Biz yine de kalitesi düşük malzemelerin nasıl kullanılması gerektiğini sizlere söylemekteyiz.
Tüm tesisat işleriniz için bizimle iletişime geçin sizlere olması gereken en iyi hizmeti sunalım.
HMT YAPI MÜHENDİSLİK
Hamit Usta

Tesisatçı Hamit Usta: 0533 542 03 77
© 2024 istanbultesisatustasi.com by Tesisatçı Hamit Usta | Karadeniz Cad. Matbaa Sokak No:1/2 Ümraniye.