Tesisatçı Hamit Usta

Tesisatçı Hamit Usta

Su & Doğalgaz & Mekanik Tesisat ustası, Tesisat tamir montaj servisi

Tesisatçı Hamit Usta
0530 610 8058 0532 177 8843

Su & Doğalgaz & Mekanik Tesisat ustası, Tesisat tamir montaj servisi
E-posta: hmtyapimuh@gmail.com

Esenler Yangın Tesisatı Bakım Ve Tamir Ustası

Esenler Yangın Tesisatı Bakım Ve Tamir Ustası Yangın Tesisat Ustası Mekanik Tesisat. Esenler Yangın Tesisatı Ustası, Kuru Ve Islak Tüm Yangın Tesisat Sistemlerinizin Bakım Ve Tamir İşlerini Yapmaktadır. Firmamız Aynı Zamanda Projelerin...

0530 610 8058 0532 177 8843 Mesaj Gönder

Esenler Yangın Tesisatı Ustası, Kuru ve Islak tüm yangın tesisat sistemlerinizin bakım ve tamir işlerini yapmaktadır. Firmamız aynı zamanda projelerinizin uygulanmasını da yapmaktadır. Projelerinizi bize gönderip malzemeli veya malzemesiz fiyat teklifimizi alabilirsiniz.
Esenler yangın tesisatı ustası, yangın tesisatınızın bakım ve tamir işlerini yanı sıra parça değişimlerini yaptırabilirsiniz.

  • Esenler yangın tesisatı boru patlağı tamiri
  • Esenler sprinkler değişimi
  • Esenler yangın pompa dairesi bakımı ve tamir işleri
  • Esenler Yangın dolapları montaj işleri
  • Esenler yangın tesisat arızaları ve tamiratları
  • Esenler yangın tesisatları proje uygulamaları
Yangın tesisatları ile ilgili tüm işlerinizi mekanik tesisat ustamız tesisatçı Hamit ustamıza yaptırabilirsiniz.
Esenler mekanik tesisat ustası
HMT Yapı Mühendislik
Küçük görünen işler canınızı ve malınızı korur.

Esenler Yangın Tesisatı Bakım Ve Tamir Ustası

Esenler Yangın Tesisatı Bakım Ve Tamir Ustası

0530 610 8058 0532 177 8843 Mesaj Gönder

Yangın Tesisat Ustası Mekanik Tesisat

Yangın tesisatı, olası bir yangında itfaiye gelene kadar yangına müdahale etmek, ufak yangınları söndürmek ve itfaiyenin müdahalelerine destek olmak amacı ile üretilmiş sistemlerdir. Günümüzde güvenlik için her binada bulunması gereken yangın tesisatının kullanılabilirliği son derece önemlidir.
Ayrıca yapımından sonrada düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Bu şartların yerine getirilmemesi yangın tesisatlarını etkisiz kılmaktadır. Yangın Tesisatının Önemi; Yangın, yanıcı özellikteki katı, sıvı ve gaz haldeki maddelerin denetim dışı (kontrolsüz) yanmasıdır.
Yapıların yangın risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi (sulu sistem söndürme, kuru sistem ,gazlı sistem söndürme) ve yangına karşı alınması gereken önlemler (NFPA, Türkiye Yangından Korunma Yönetmeli'klerine uygun olarak) konusunda müşterilere uluslararası standartta danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük, uygulama, montaj, devreye alma ve bakım hizmetlerini kapsar.

Firmamız Yangın tesisatı; Sprink, Yangın dolapları, Yangın hidraforu ve pompa dairesi, ıslak tip ve kuru tip yangın tesisatlarını proje üstünden ve uygulanabilirliği ile keşif yapıp sizlere ekonomik, kalıcı, profesyonel hizmet sunar.

esenler yangın tesisatı ustası esenler yangın tesisatı bakımı esenler yangın tesisatçısı esenler yangın tesisatı firması esenler yangın tesisatı yapan şirketler yangın tesisat ustası tesisatçı

Tesisatçı Hamit Usta: 0532 177 8843
© 2019 istanbultesisatustasi.com by Tesisatçı Hamit Usta | Karadeniz Cad. Matbaa Sokak No:1/2 Ümraniye.

MesajYaz